Реставрація фасаду Гарнізонного храму свв.апп.Петра і Павла

11 Вересня 2020

Реставрація фасаду Гарнізонного храму свв.апп.Петра і Павла

Нещодавно компанія”Володар-Маркет” почала реставрацію головного фасаду Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла.(Костел Єзуїтів)Наші фахівці відчищають з каменю цемент, біонарости щоб позбутися причин руйнування каменю. Потім його укріплять та відновлять втрачені елементи.

 

 

Варто наголосити, що Гарнізонний храм був побудований на початку XVII ст. Товариством Ісуса, яке більш відоме як орден єзуїтів. Цей монаший чин увійшов в історію завдяки якісній освіті, яку вони надавали у своїх школах при колегіях (монастирях) безкоштовно. В свою чергу, це вимагало значних фінансових вливань, які забезпечувала шляхта, діти якої вчились в цих же єзуїтів. Маючи достатньо коштів, монахи протягом 1610-1630 рр. збудували свій храм та монастир. Автор проекту – невідомий, але знаємо що його проект затверджували в Римі. Відповідно, архітектура храму відображала популярні, на той час, тенденції, які втілились у барокових мотивах декорації фасаду.

Наща компанія має велику честь долучитися до реставрації цієї пам’ятки архітектури. Також ділимося частиною фото, зроблених на верхівці Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла

Рекомендовані статті
Вер
11

Деталі реставрації Гарнізонного храму свв.апп. Петра і Павла

У Львові триває активна реставрація Гарнізонного храму.  Пам’ятка одна з найцінніших у середмісті і вже тривалий час привертає до себе неабияку увагу мешканців, туристів та професійного середовища.

Працівники “Володар-Маркет” професійно Детальніше

Лип
24

Реставрація Чорної кам’яниці на площі Ринок у Львові

Чорна кам’яниця (пл. Ринок, 4) — пам’ятка архітектури національного значення, охоронний номер 326/3. Вона входить у Ансамбль історичного центру Львова, який 1998 року включений до списку об’єктів

 

Детальніше

Лип
23

Реставрація храму Пресвятої Трійці на вул.Тершаківців

Львів є  культурною столицею України, яка багата цінними пам’ятками архітектури. Наші храми – це серцевина нашого міста.

Детальніше