Реставрація храму Пресвятої Трійці на вул.Тершаківців

23 Липня 2020

Львів є  культурною столицею України, яка багата цінними пам’ятками архітектури. Наші храми – це серцевина нашого міста.

Тому реконструкція храмів для нашого міста є важливою справою і ми пишаємося, що наша компанія докладає великі зусилля для її реалізації. Одним із об’єктів, який у 2019 році ми відреставрували є храм Пресвятої Трійці, що на вул. Тершаківців.

 

 

Як наголосив Степан Кащук, адміністратор храму св. Трійці УГКЦ:”Храм потребує повністю реставрації дзвіниці (перекриття покрівлі тощо), яка перебуває у дуже аварійно-складному стані, і загалом суттєвої фахової реставрації цілої будівлі.

Церква св.Трійці до реставрації

 

Реставрація нашого храму, першого студентського храму в Україні – це також великий внесок у збереження архітектури 18 століття. Ми повинні зберегти наш храм для українського народу і для наступних поколінь.

Варто наголосити, що наша церква належить до списку об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО. Тому її реставрація є надзвичайно важливою як для нашого міста, так і для цілої країни”.

Незважаючи на складність робіт на цьому об’єкті, що полягали у висотних роботах, ми здійснили реставрацію фасаду та покрівлі храму. Завдяки високій організації праці і професіоналізму наших працівників, ми змогли відновити красу будівлі.

Реставрація дверей у храмі св.Трійці на вул.Тершаківців
Реставрація фасаду і заміна покрівлі у церкві Пресвятої Трійці на вул.Тершаківців,9
Реставрація фасаду храму св.Трійці на вул.Тершаківців

 

Рекомендовані статті
Вер
11

Деталі реставрації Гарнізонного храму свв.апп. Петра і Павла

У Львові триває активна реставрація Гарнізонного храму.  Пам’ятка одна з найцінніших у середмісті і вже тривалий час привертає до себе неабияку увагу мешканців, туристів та професійного середовища.

Працівники “Володар-Маркет” професійно Детальніше

Вер
11

Реставрація фасаду Гарнізонного храму свв.апп.Петра і Павла

Реставрація фасаду Гарнізонного храму свв.апп.Петра і Павла

Нещодавно компанія”Володар-Маркет” почала реставрацію головного фасаду Детальніше

Лип
24

Реставрація Чорної кам’яниці на площі Ринок у Львові

Чорна кам’яниця (пл. Ринок, 4) — пам’ятка архітектури національного значення, охоронний номер 326/3. Вона входить у Ансамбль історичного центру Львова, який 1998 року включений до списку об’єктів

 

Детальніше