Реконструкція будинку

07 Травня 2015

Реконструкція будинку — комплекс  ремонтно-будівельних робіт,пов’язаних з перевлаштуванням будівлі або споруди з метою підвищення його місткості,комфортності і т.д. Реконструкція припускає розбирання окремих частин споруд і будівництво нових. Нерідко навіть якісний косметичний ремонт не рятує зовнішній вигляд будівлі, а про зручність внутрішніх приміщень в цьому випадку говорити не доводитися.

Також це і створення мансарди, і повна зміна внутрішнього і зовнішнього стилю приміщень. Здійснюючи реконструкцію будинку, ми точно дотримуємося погодженого із замовником проекту.


 

Інакше можна сказати,що реконструкція будівлі включає оцінку її стану і виконання комплексу будівельних робіт,направлених на перевлаштування або відтворення окремих конструктивів  в цілях вдосконалення або зміни її функціонального призначення і продовження терміну  подальшої експлуатації.

Наша компанія проводить роботи з реконструкції будівель в декількох напрямках. Це зміна функціонального призначення будівель і споруд, вдосконалення планувальних рішень і прибудова, вбудова або надбудова елементів споруд на тлі забудови, що склалася. Для перепланування, реконструкції, ремонту та відновлення споруд та будівель наша компанія користується найсучаснішими інструментами та матеріалами, такі як гіпсокартон, полікарбонат, металочерепиця,натуральна черепиця, декоративний камінь.


 

У нашій країні прийняті мінімальні терміни експлуатації окремих будівельних конструкцій і конструктивів, затверджені Держбудом України. Терміни експлуатації основних будівельних конструкцій приблизно однаковий. Наприклад, будівля, зведена з бутовими фундаментами і капітальними цегляними стінами, може експлуатуватися 50 років, а перекриття, характерні для такої будівлі,- дерев’яні обштукатурені -60 років. Дерев’яні перекриття по металевих балках  повинні служити 80 років. Практика ж експлуатації житлового фонду показує, що ці терміни не завжди відповідають фактичним. При обстеженні ряду будівель, що підлягають реконструкції, встановлено, що кам’яні фундаменти (цегляні, бутові, бутобетоні), що експлуатуються в умовах негативної дії різних середовищ служать 100-200 років. Тому в основному, при реконструкції підлягають підсиленню і повній заміні  в першу чергу перекриття, а також сходи, дахи, балкони. Конструкції фундаментів і стін можуть лише частково підсилюватися.

Рекомендовані статті
Вер
13

Відео: Реставрація Гарнізонного Храму свв. апп. Петра і Павла

 

Приватне підприємство “Володар-маркет” докладає Детальніше

Вер
09

Відео з церемонії нагородження орденом “За розбудову України”

Детальніше

Сер
30

ПП “Володар-Маркет” отримало орден “За розбудову України”

Приватному підприємству “Володар-Маркет” в особі директора Мелети Надії Василівни, Детальніше