13 Березня 2020

Мідна покрівля: особливості благородного матеріалу

В наш час мідь не вважається елітним покрівельним матеріалом. Але ніхто не сперечається про те, що мідний дах є довговічним і надійним.

Мідь на даний момент є дуже дорогим та розповсюдженим матеріалом для покрівельних робіт. Якщо стропильна система даху буде якісною і умови експлуатації мідного даху будуть оптимальними, то вона прослужить не тільки 10, а може бути, і усі 100 років.

Мідь захищають від погодних і механічних впливів, покриваючи її шаром патини. З роками технології стали дозволяти створювати мідні листи різної форми і кольору. З допомогою цього,  дахи можна навіть виконувати у певній стилістиці, наприклад, під старовину чи в стилі модерн. Але не варто забувати, що дах має тенденцію намокати, і для збереження водоізоляційних властивостей, мідну черепицю необхідно вистилати на дахах з мінімальним нахилом 35 градусів. Якщо ж дуже хочеться, то можна мідну черепицю покласти на покрівлю при куті 12 градусів, але при цьому необхідна додаткова гідроізоляція.

Мідне покриття має декілька варіантів укладання:

  • черепиця;
  • листове покриття;
  • рулонне.

 

З допомогою сучасних технологій можна надати мідному покриттю будь-який колір. Мідь є найбільш екологічно чистим матеріалом, оскільки її піддають хімічній обробці і, в результаті, вона не піддається впливу погодних умов і не виділяє летучих речовин. Технологія укладання дуже проста і не потребує допомоги спеціалістів.

 

Крім цього, мідні пластини використовуються не лише для укладання покрівлі, їх також використовують для облицювання фасадів. Є тільки одна умова, що пластини для фасадів повинні бути товщими, ніж для покрівлі. До мідних доповнень для даху відносять водостоки, що виготовлені з міді. Вони служать набагато довше, ніж з іншого металу.

Отворів для кріплення можна уникнути з допомогою використання рулонної технології виробництва мідного покриття для дахів. В наш час широко використовують фальц, який сам замикається. Для всіх вище названих застосувань цього матеріалу, у нас завжди в наявності є рулонна та листова мідь.

Існує три головні причини, чому фальцеві мідні дахи є дуже популярними:

 

  • Мідний дах естетично гарний, і актуальний в будь-яких модних тенденціях і в наш час, і в перспективі.
  • Фальцеве кріплення вважається найбільш надійним і поки йому немає рівних.
  • Співвідношення вартості і якості говорить саме за себе. За кордоном також віддають перевагу мідним дахам, оскільки витрати на мідний дах повністю окупляються.

Рекомендовані статті
Вер
13

Відео: Реставрація Гарнізонного Храму свв. апп. Петра і Павла

 

Приватне підприємство “Володар-маркет” докладає Детальніше

Вер
09

Відео з церемонії нагородження орденом “За розбудову України”

Детальніше

Сер
30

ПП “Володар-Маркет” отримало орден “За розбудову України”

Приватному підприємству “Володар-Маркет” в особі директора Мелети Надії Василівни, Детальніше