Керамічна черепиця є найстарішим покрівельним покриттям

07 Травня 2015

Керамічна черепиця є найстарішим покрівельним покриттям. Крім того, це абсолютно натуральний, екологічно чистий покрівельний матеріал, що має серйозну цінність у наш час. Зараз керамічна черепиця все більше набирає свою популярність, незаслужено втрачену з появою нових, більше дешевих і сучасних покрівельних матеріалів.

Проводять керамічну черепицю сьогодні практично так само, як за старих часів. Змінюється й удосконалюється тільки устаткування, а принцип виробництва практично незмінний: з гончарної глини із спеціальними добавками (в першу чергу до них відносяться пластифікатори) формують черепки, які потім сушаться і обпікаються в спеціальних печах при високій температурі (понад 1000 °С). При цьому дуже важлива якість глини, з якої виготовляється черепиця, адже чим вище щільність черепків, чим менше в них внутрішніх пор і порожнеч, тим вище її водонепроникність і морозостійкість.


 

Природним кольором керамічної черепиці після випалення є насичений червоно-коричневий або, так званий, натуральний колір, який виходить за рахунок присутності в глині оксидів заліза. З часу така черепиця покривається патиною і трохи темніє. А все різноманіття кольорів і відтінків глиняної черепиці, яке представлене сьогодні на ринку, досягається за рахунок процесу ангобуванням. Це нанесення на поверхню заготовки черепиці спеціального розчину – ангоба. Ангоб – це змішана з водою глина порошкоподібна, в яку додані різні мінеральні речовини, що дають при випалюванні відповідні кольори і відтінки. Ангобірована черепиця не міняє свого кольору з плином часу. Іншим варіантом покриття черепиці є глазур. Вона являє собою склоподібну масу, яку наносять на поверхню заготовки черепиці перед випаленням. При високих температурах глазур твердне, утворюючи захисний шар по всій поверхні черепиці.

Слід відзначити, що керамічна черепиця має подвійний замок (паз) як по вертикалі, так і по горизонталі (пазові моделі черепиці). Це забезпечує високу герметичність покрівлі і надійний захист від можливого попадання атмосферних опадів у підпокрівельний простір (наприклад, попадання дощу або снігу при сильному вітрі). Цей факт дуже важливий в умовах клімату.

У силу своєї особливості, як дрібноштучних покрівельного матеріалу, і завдяки невеликому запасу переміщення черепиці один щодо одного в районі з’єднання (замка), черепична крівля здатна без порушення покрівельного покриття сприймати різні деформації, пов’язані з усадкою будинку, вітрової навантаженням і низкою інших причин.


 

Важливо й те, що покрівля з керамічної черепиці не вимагає догляду, а ремонт їй не буде потрібно протягом дуже тривалого часу, оскільки середній термін її служби складає більше ста років. А це приблизно дорівнює середньому терміну служби заміського будинку або котеджу. Крім того, черепиця, чинності властивостей, подарованих їй природою, має високу шумоізоляцією і тепловою інерцією. Ви можете бути впевнені в тому, що під такою покрівлею Вас не потурбує шум дощу або граду. У спекотні літні дні вона збереже в будинку приємну прохолоду, а взимку – тепло. Покрівля, покрита якісною керамічною черепицею, виглядає красиво і вишукано. Володіючи відмінними захисними характеристиками, вона робить покрівлю будинку дійсно надійною. Крім того, керамічна черепиця не горить, не накопичує статичної електрики і не виділяє шкідливих речовин. Ми пропонуємо черепицю, таких компаній:

Компанія Terreal гарантує, що вся продукція, вироблена на 25 заводах у всьому світі, відповідає загальноприйнятим нормам якості і задовольнить найвибагливіші запити клієнтів.

Мозаїчні покриття, покриття з теракоти з’явилися в античні часи. Найдавніші мозаїки прикрашали стіни будівель і колони в Месопотамії. Так імовірно римляни навчилися мистецтву випалу черепиці у греків, а греки – імовірно в ассірійців. Керамічні матеріали та вироби отримують з глини з добавками шляхом формування, сушки і випалення. Одним з найбільш важливих властивостей обпаленої черепиці є морозостійкістю. Покрівля захищена черепицею зможе пережити і тривалі заморозки. Таким чином, можна стверджувати, що вона відповідає одним з найбільш важливих вимог стандарту, а саме вимогам по морозостійкості. Для того щоб покрівельна черепиця після сильних опадів і перед насуваються заморозками могла протистояти розширенню льоду і щоб для цього було достатньо місця, вона повинна постійно добре провітрюватися.  Теракотова черепиця компанії TERREAL була використана в більшості регіонів Росії. Природні кольори черепиці досягаються певним способом випалу. Індивідуальні рішення для вашої крівлі допоможуть зробити вам, що надаються компанією TERREAL 300 кольорів і відтінків. А так само велике число функціональних і привабливих аксесуарів дозволять вам реалізувати найсміливіші проекти.


 

Компанія Pica є зразком виробничої організації де кожен день професіонали і технології працюють на досягнуті інновації, мети-підвищення якості та обслуговування клієнтів. Компанія є лідером на ринку Італії в області виробництва натуральних керамічних будівельних матеріалів. В даний момент в компанію входять 3 фабрики і 6 заводів розташованих по всій території Італії. Завдяки багатому досвіду і широкий діапазон робіт, Pica може запропонувати рішення будь-якої будівельної проблемми. Керамічна черепиця Pica твори з кращих сортів глини. Асортимент черепиці являє собою різноманітність видів, форм і кольорів. Особливість її полягає в тому що вона може бути використана як на будинках сучасного стилю так і на будівлях побудованих в класичному стилі. Це досягається спеціальним покриттям додаючи покрівлі зістарений або античний вид властивий європейським містам.

Найбільш значний внесок у розробку технології виробництва керамічної черепиці привнесли німецькі майстри. У Німеччині на цей покрівельний матеріал доводиться порядку 70% ринку покрівельних покриттів.


 

Пропонована нами керамічна черепиця Jacobi, вироблена в Німеччині за допомогою новітніх технологій, завоювала визнання кращих архітекторів і будівельників Європи. Це кращий покрівельний матеріал для ексклюзивного, з точки зору архітектури, оформлення даху. Асортимент керамічної черепиці Jacobi налічує понад 300 найменувань, має широкий вибір колірних рішень, всіляких профілів самої черепиці, декоративних елементів для прикраси даху, а так само повний ряд додаткових покрівельних комплектуючих, необхідних для пристрою покрівлі з натуральної черепиці. Черепиця торгової марки Jacobi має високу міцність, надійністю і довговічністю. На черепицю Jacobi надається гарантія на термін 30 років. Дах, покрита такий керамічною черепицею, прослужить довгі роки не тільки Вам, а так само Вашим дітям і онукам.

Рекомендовані статті
Вер
13

Відео: Реставрація Гарнізонного Храму свв. апп. Петра і Павла

 

Приватне підприємство “Володар-маркет” докладає Детальніше

Вер
09

Відео з церемонії нагородження орденом “За розбудову України”

Детальніше

Сер
30

ПП “Володар-Маркет” отримало орден “За розбудову України”

Приватному підприємству “Володар-Маркет” в особі директора Мелети Надії Василівни, Детальніше