Фасад і реставрація фасадів

07 Травня 2015

Фасад – це обличчя будівлі, невід’ємна частина, яка характеризує зовнішній вигляд будь-якої організації. Доглянутий фасад – свого роду мистецтво, він чудово відображає тенденції архітектури свого часу.

Фасад повинен відповідати ряду важливих вимог, серед яких можна виділити: міцність і стійкість, довговічність, вогнестійкість, теплопровідність, звукоізоляцію і проникність пором.

Ремонт і реставрація фасадів – послуга, без якої не може обійтися практично жодна будівля в нашій країні. Фасад будівлі повинен бути незмінно естетично привабливий, однак під зовнішніми впливами він досить швидко втрачає свою декоративність і привабливість.

Реставрація фасадів будівель вимагає іншого, більш ретельного і продуманого підходу і, звичайно, застосування відповідних матеріалів. Ремонт і реставрація фасадів – це не тільки профільну освіту виконавця, знань різних технологій обробки, певні навички по відновленню і відтворенню архітектурного вигляду фасаду будівлі.

Реставрація фасадів включає в себе роботи, починаючи з клінінгових робіт з миття та чищення фасадів, до складних комплексних завдань по ремонту фасаду:

-теплоізоляцію фасаду,

-герметизацію стиків (швів),

-декоративне облицювання фасаду,

-забарвлення фасаду,

-штукатурку фасаду,

-декоративну штукатурку,

-очистка від висолів на стінах будівель,

-мийку фасадів.

ПП «Володар-Маркет» допоможе Вам у вирішенні такого питання як ремонт і реставрація фасадів, відновлення декоративних елементів фасадів будинків. Будь-які роботи з реконструкції фасадів починаються з огляду будівлі. Наш фахівець огляне будівлю, складе дефектний акт, на підставі якого буде складено кошторис.

Рекомендовані статті
Вер
13

Відео: Реставрація Гарнізонного Храму свв. апп. Петра і Павла

 

Приватне підприємство “Володар-маркет” докладає Детальніше

Вер
09

Відео з церемонії нагородження орденом “За розбудову України”

Детальніше

Сер
30

ПП “Володар-Маркет” отримало орден “За розбудову України”

Приватному підприємству “Володар-Маркет” в особі директора Мелети Надії Василівни, Детальніше