Реконструкція будинку

07 Травня 2015

Реконструкція будинку — комплекс  ремонтно-будівельних робіт,пов’язаних з перевлаштуванням будівлі або споруди з метою підвищення його місткості,комфортності і т.д. Реконструкція припускає розбирання окремих частин споруд і будівництво нових. Нерідко навіть якісний косметичний ремонт не рятує зовнішній вигляд будівлі, а про зручність внутрішніх приміщень в цьому випадку говорити не доводитися.

Також це і створення мансарди, і повна зміна внутрішнього і зовнішнього стилю приміщень. Здійснюючи реконструкцію будинку, ми точно дотримуємося погодженого із замовником проекту.


 

Інакше можна сказати,що реконструкція будівлі включає оцінку її стану і виконання комплексу будівельних робіт,направлених на перевлаштування або відтворення окремих конструктивів  в цілях вдосконалення або зміни її функціонального призначення і продовження терміну  подальшої експлуатації.

Наша компанія проводить роботи з реконструкції будівель в декількох напрямках. Це зміна функціонального призначення будівель і споруд, вдосконалення планувальних рішень і прибудова, вбудова або надбудова елементів споруд на тлі забудови, що склалася. Для перепланування, реконструкції, ремонту та відновлення споруд та будівель наша компанія користується найсучаснішими інструментами та матеріалами, такі як гіпсокартон, полікарбонат, металочерепиця,натуральна черепиця, декоративний камінь.


 

У нашій країні прийняті мінімальні терміни експлуатації окремих будівельних конструкцій і конструктивів, затверджені Держбудом України. Терміни експлуатації основних будівельних конструкцій приблизно однаковий. Наприклад, будівля, зведена з бутовими фундаментами і капітальними цегляними стінами, може експлуатуватися 50 років, а перекриття, характерні для такої будівлі,- дерев’яні обштукатурені -60 років. Дерев’яні перекриття по металевих балках  повинні служити 80 років. Практика ж експлуатації житлового фонду показує, що ці терміни не завжди відповідають фактичним. При обстеженні ряду будівель, що підлягають реконструкції, встановлено, що кам’яні фундаменти (цегляні, бутові, бутобетоні), що експлуатуються в умовах негативної дії різних середовищ служать 100-200 років. Тому в основному, при реконструкції підлягають підсиленню і повній заміні  в першу чергу перекриття, а також сходи, дахи, балкони. Конструкції фундаментів і стін можуть лише частково підсилюватися.

Рекомендовані статті
Тра
07

Якість мідної покрівлі

До міді у нас відношення особливе. Метал хоч і не дорогоцінний, а все ж таки благородний.. Навіть професія така була в дореволюційній Росії – меднік. Саме міддю на Русі споконвіку – і на віки! – Крили куполи православних храмів. Під благородної патиною мідної крівлі стояли (а подекуди і понині стоять) старовинні садиби російського дворянства, переживши не одне покоління своїх господарів … За часів же “економною економіки” “мідний вік” у вітчизняному будівництві був замінений “століттям залізним”: мідь йшла виключно на потреби “оборонки”, а типові багатоповерхівки і заводські ангари по містах і селах нашої країни крили невибагливою оцинкуванням. І ось дивовижні якості мідної крівлі знову “розсекречено” і доступні приватному забудовникові.

Детальніше

Тра
07

Фасад і реставрація фасадів

Фасад – це обличчя будівлі, невід’ємна частина, яка характеризує зовнішній вигляд будь-якої організації. Доглянутий фасад – свого роду мистецтво, він чудово відображає тенденції архітектури свого часу.

Детальніше

Тра
07

Покрівля з металу у формі шашки

Покрівля з металу у формі шашки давно відома в будівельному світі і є чи не єдиним видом покрівлі, яка дійшла до нас, практично не змінившись. Аби влаштувати фальцеву покрівлю у вигляді шашки потрібно дуже добре попрацювати. Самостійно таку покрівлю не влаштувати, так як вона вимагає самого професійного і серйозного підходу. Всі ці особливості і нюанси роблять покрівлю з мідної шашки досить дорогим задоволенням. Зате з фальцевої покрівлі із сталевої шашки можна спорудити покрівлю самих немислимих форм.

Детальніше