Фасад і реставрація фасадів

07 Травня 2015

Фасад – це обличчя будівлі, невід’ємна частина, яка характеризує зовнішній вигляд будь-якої організації. Доглянутий фасад – свого роду мистецтво, він чудово відображає тенденції архітектури свого часу.

Фасад повинен відповідати ряду важливих вимог, серед яких можна виділити: міцність і стійкість, довговічність, вогнестійкість, теплопровідність, звукоізоляцію і проникність пором.

Ремонт і реставрація фасадів – послуга, без якої не може обійтися практично жодна будівля в нашій країні. Фасад будівлі повинен бути незмінно естетично привабливий, однак під зовнішніми впливами він досить швидко втрачає свою декоративність і привабливість.

Реставрація фасадів будівель вимагає іншого, більш ретельного і продуманого підходу і, звичайно, застосування відповідних матеріалів. Ремонт і реставрація фасадів – це не тільки профільну освіту виконавця, знань різних технологій обробки, певні навички по відновленню і відтворенню архітектурного вигляду фасаду будівлі.

Реставрація фасадів включає в себе роботи, починаючи з клінінгових робіт з миття та чищення фасадів, до складних комплексних завдань по ремонту фасаду:

-теплоізоляцію фасаду,

-герметизацію стиків (швів),

-декоративне облицювання фасаду,

-забарвлення фасаду,

-штукатурку фасаду,

-декоративну штукатурку,

-очистка від висолів на стінах будівель,

-мийку фасадів.

ПП «Володар-Маркет» допоможе Вам у вирішенні такого питання як ремонт і реставрація фасадів, відновлення декоративних елементів фасадів будинків. Будь-які роботи з реконструкції фасадів починаються з огляду будівлі. Наш фахівець огляне будівлю, складе дефектний акт, на підставі якого буде складено кошторис.

Рекомендовані статті
Тра
07

Якість мідної покрівлі

До міді у нас відношення особливе. Метал хоч і не дорогоцінний, а все ж таки благородний.. Навіть професія така була в дореволюційній Росії – меднік. Саме міддю на Русі споконвіку – і на віки! – Крили куполи православних храмів. Під благородної патиною мідної крівлі стояли (а подекуди і понині стоять) старовинні садиби російського дворянства, переживши не одне покоління своїх господарів … За часів же “економною економіки” “мідний вік” у вітчизняному будівництві був замінений “століттям залізним”: мідь йшла виключно на потреби “оборонки”, а типові багатоповерхівки і заводські ангари по містах і селах нашої країни крили невибагливою оцинкуванням. І ось дивовижні якості мідної крівлі знову “розсекречено” і доступні приватному забудовникові.

Детальніше

Тра
07

Реконструкція будинку

Реконструкція будинку — комплекс  ремонтно-будівельних робіт,пов’язаних з перевлаштуванням будівлі або споруди з метою підвищення його місткості,комфортності і т.д. Реконструкція припускає розбирання окремих частин споруд і будівництво нових. Нерідко навіть якісний косметичний ремонт не рятує зовнішній вигляд будівлі, а про зручність внутрішніх приміщень в цьому випадку говорити не доводитися.

Детальніше

Тра
07

Покрівля з металу у формі шашки

Покрівля з металу у формі шашки давно відома в будівельному світі і є чи не єдиним видом покрівлі, яка дійшла до нас, практично не змінившись. Аби влаштувати фальцеву покрівлю у вигляді шашки потрібно дуже добре попрацювати. Самостійно таку покрівлю не влаштувати, так як вона вимагає самого професійного і серйозного підходу. Всі ці особливості і нюанси роблять покрівлю з мідної шашки досить дорогим задоволенням. Зате з фальцевої покрівлі із сталевої шашки можна спорудити покрівлю самих немислимих форм.

Детальніше