Реставрація фасаду Гарнізонного храму свв.апп.Петра і Павла

11 Вересня 2020

Реставрація фасаду Гарнізонного храму свв.апп.Петра і Павла

Нещодавно компанія”Володар-Маркет” почала реставрацію головного фасаду Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла.(Костел Єзуїтів)Наші фахівці відчищають з каменю цемент, біонарости щоб позбутися причин руйнування каменю. Потім його укріплять та відновлять втрачені елементи.

 

 

Варто наголосити, що Гарнізонний храм був побудований на початку XVII ст. Товариством Ісуса, яке більш відоме як орден єзуїтів. Цей монаший чин увійшов в історію завдяки якісній освіті, яку вони надавали у своїх школах при колегіях (монастирях) безкоштовно. В свою чергу, це вимагало значних фінансових вливань, які забезпечувала шляхта, діти якої вчились в цих же єзуїтів. Маючи достатньо коштів, монахи протягом 1610-1630 рр. збудували свій храм та монастир. Автор проекту – невідомий, але знаємо що його проект затверджували в Римі. Відповідно, архітектура храму відображала популярні, на той час, тенденції, які втілились у барокових мотивах декорації фасаду.

Наща компанія має велику честь долучитися до реставрації цієї пам’ятки архітектури. Також ділимося частиною фото, зроблених на верхівці Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла

Рекомендовані статті
Вер
13

Відео: Реставрація Гарнізонного Храму свв. апп. Петра і Павла

 

Приватне підприємство “Володар-маркет” докладає Детальніше

Вер
09

Відео з церемонії нагородження орденом “За розбудову України”

Детальніше

Сер
30

ПП “Володар-Маркет” отримало орден “За розбудову України”

Приватному підприємству “Володар-Маркет” в особі директора Мелети Надії Василівни, Детальніше