Реставрація храму Пресвятої Трійці на вул.Тершаківців

23 Липня 2020

Львів є  культурною столицею України, яка багата цінними пам’ятками архітектури. Наші храми – це серцевина нашого міста.

Тому реконструкція храмів для нашого міста є важливою справою і ми пишаємося, що наша компанія докладає великі зусилля для її реалізації. Одним із об’єктів, який у 2019 році ми відреставрували є храм Пресвятої Трійці, що на вул. Тершаківців.

 

 

Як наголосив Степан Кащук, адміністратор храму св. Трійці УГКЦ:”Храм потребує повністю реставрації дзвіниці (перекриття покрівлі тощо), яка перебуває у дуже аварійно-складному стані, і загалом суттєвої фахової реставрації цілої будівлі.

Церква св.Трійці до реставрації

 

Реставрація нашого храму, першого студентського храму в Україні – це також великий внесок у збереження архітектури 18 століття. Ми повинні зберегти наш храм для українського народу і для наступних поколінь.

Варто наголосити, що наша церква належить до списку об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО. Тому її реставрація є надзвичайно важливою як для нашого міста, так і для цілої країни”.

Незважаючи на складність робіт на цьому об’єкті, що полягали у висотних роботах, ми здійснили реставрацію фасаду та покрівлі храму. Завдяки високій організації праці і професіоналізму наших працівників, ми змогли відновити красу будівлі.

Реставрація дверей у храмі св.Трійці на вул.Тершаківців
Реставрація фасаду і заміна покрівлі у церкві Пресвятої Трійці на вул.Тершаківців,9
Реставрація фасаду храму св.Трійці на вул.Тершаківців

 

Рекомендовані статті
Вер
13

Відео: Реставрація Гарнізонного Храму свв. апп. Петра і Павла

 

Приватне підприємство “Володар-маркет” докладає Детальніше

Вер
09

Відео з церемонії нагородження орденом “За розбудову України”

Детальніше

Сер
30

ПП “Володар-Маркет” отримало орден “За розбудову України”

Приватному підприємству “Володар-Маркет” в особі директора Мелети Надії Василівни, Детальніше